Rate this post

מזג האוויר המתחמם עושה חשק לחגוג בחיק הטבע, תחת כיפת השמיים. תפאורה מהפנטת מסביב של מדבר עוצמתי או של גלי הים השוצפים, שקיעה רומנטית, אלמנטים תוצרת הטבע שמקפיצים את ההתרגשות עד השמיים. באירוע בחוץ אפשר לשלב חוויות ואטרקציות שאפשר לקיים רק מעבר לגבולות האולם –ריקודים בבגדי ים, קומזיץ ענקי, טיול בדרך לחופה ועוד פעילויות שיהפכו את האירוע לחגיגה מסוג אחר.
בבואכם להפיק מסיבה באוויר הפתוח, חשוב לקחת בחשבון שיש להתארגן בהתאם מבחינת בחירת היעד המבוקש, הכנת התשתית, הגשת אישורים לרשויות וציוד מותאם.

לפניכם מספר צעדים להכנת אירוע אביבי בלתי נשכח.

לא חוגגים בלי אישורים

אולם פרטי דואג עבורכם לכל האישורים הנדרשים, אבל הפקה באזור ציבורי מחייבת אתכם לבקש רשות באופן רשמי. אי אפשר לנכס כל מקום פומבי. ראשית, עליכם לברר לאיזו רשות שייך המקום בו אתם מתעתדים לחגוג ולאחר מכן, לבחון כיצד מתבצע תהליך הפקת האישור הנדרש.
לכל רשות יש נהלים וכללים לגבי מיקומים שונים ובכל מקרה, לא ניתן לקיים אירוע בלי הפקת אירועים פורמליים מהמשטרה, מד"א וכיבוי אש. האישור תלוי גם בכמות המשתתפים, כיוון שאירועים מעל 500 מוזמנים מחייבים רישוי לאירוע וכן הגשת תכנית מפורטת עם כל ההסדרים שבוצעו כמו תנועה, חנייה, אישור מחשמלאי.

אין אם חשמל – אין אירוע

פעם אולי חיו ללא חיבור לחשמל וחגגו גם בלעדיו, אבל היום זה כמעט בלתי אפשרי – בוודאי לא בסטנדרטים הגבוהים שתכננתם. אתם למעשה זקוקים זה לגנרטור איכותי בהספק מינימלי של 38,000 W ולפעמים מספר גנרטורים, תלוי במרחב ובעוצמה הנדרשת. הגנרטור נייד וניתן למקם אותו במיקומים שונים בשטח. חשוב לדאוג לגנרטור אמין ובטוח מחברה מקצועית וכדאי גם שהיא בעצמה תוביל למקום את המוצר ואף תספק גנרטור חירום.

הכנת תנאי השטח

אולי רציתם שיכריזו עליכם כעל בעל ואישה בקצה ההר או על צוק בגליל, אבל לא תמיד זה אפשרי. האורחים הם לא תרמילאים והם לא באו לטפס על הרים או לטיול שנתי. אפשר כמובן להזמין אותם מראש לטיול קליל, אבל אם התכנית האמנותית כוללת סעודה וריקודים, חשוב להתאים את השטח לפעילות המתוכננת. לפלס את השטח, לדאוג להסדרי חנייה, לפנות את שבילי הגישה מאבנים, לדאוג לתאורה. אם מזג האוויר נעשה חם מדי – יש לדאוג גם לפרגולות ולמאווררים תעשייתיים. האביב יכול להיות מתעתע ועשוי פתאום לרדת גשם – קיימים אוהלים אטומים למים עם פתרונות ניקוז מתקדמים שכדאי לשמור למקרה הצורך.
חשבו גם על נושא השירותים: ניתן לשכור תאים ניידים המחולקים לאגף נשים ואגף גברים עם שירותים ניידים המגיעים בקרון שניתן לשנע למקום האירוע.

פיקניק מסוג אחר

לשבת על סלע זה נחמד אולי במסע כומתה, אבל פחות באירוע אקסקלוסיבי. אל תשכחו לצייד את המקום בריהוט אלטרנטיבי שמתכתב עם הטבע מחד ומצד שני, מעניק ישיבה מפנקת ונוחה לאורך זמן. ניתן להצטייד בריהוט מתקפל או נייד, עמדות ניידות גם לקייטרינג, מרבצים, מחצלות, שמשיות. השקיעו גם בקולינריה כך שתשלב עם ההווי: למשל, עמדות ברביקיו, עגלות אוכל בסגנון פיקניק משודרג כמו כריכים מיוחדים, פיצות ומאפים מהטאבון, דוכן שייקים, קבבונים מתובלים – תלוי אם זה אירוע חלבי או בשרי.

לא יוצאים לטבע בלי מפיק מקצועי

הפקה בטבע עשויה להיות משימה מורכבת, אבל חבל לוותר על החלום שלכם. חברת הפקות מקצועית ומנוסה תוכל ליצור עבורכם את האירוע המבוקש ולדאוג לכל הפרטים החשובים להצלחה. מפיקים ידעו לגבש עמכם את הקונספט המבוקש, לבחור עבורכם יעד שעונה על ציפיותיכם מבחינת אווירה, תפאורה, מזג אוויר, לבחון את כל הביורוקרטיה ולטפל בהליכי הרישוי הנדרשים, כדי שתוכלו לחגוג בראש שקט. כמו כן, הם יוכלו לרקוח עמכם חוויה גסטרונומית שמתאימה לטבע ותפעול החגיגה מתחילתה ועד סיומה. חיסכון של זמן וכסף מבלי להתפשר על איכות.

אז למה אתם מחכים? הטבע מחכה שתחגגו עמו.