עמדות צילום לחתונה 5.00/5 (100.00%) 1 vote

תהליך ההפקה של החתונה והאירועים יכול להיות מאתגר למדי והפרטים המורכבים בהם אנו נדרשים לעסוק הינם מרובים, בלשון המעטה. אטרקציות רבות מוצעות לנו, העומדים להתחתן ולהתרגש, על מנת שנוכל להנציח זיכרונות, חוויות וחיוכים לנצח. טאגבוקס – עמדת צילום – Tagbox עמדות צילום לחתונה מאפשרים לנו להפוך את האירוע והחתונה המתקרבת שלנו לדיגיטלית, בעלת איכות צילום וידאו גבוהים ובאופן כללי, אין ספק כי אירוע דיגיטלי זו הדרך היום.

יש היגידו כי מגנטים לחתונה זה אלמנט פאסה ואטרקציה שכבר לא ממש מושכת את העין שלנו, אשר חווה עולם דיגיטלי ההולך ומתפתח ועולה באיכויותיו מיום ליום. אנו בTagbox- לא נקצין עד כדי כך ונציין כי אין ספק שמגנטים עדיין עשויים להתאים לצרכים של מתחתנים כאלו ואחרים, אך מצד שני, טרנדים לחתונה משתנים כל הזמן ואם ברצוננו ליצור הפקת חתונה מרהיבה ומרגשת, הרי שעלינו להתקדם יחד עם העולם ההולך ונע.

בדיוק בנקודה זו של הנצחת זיכרונותינו והחוויות מהחתונה, טאגבוקס – עמדת צילום – Tagbox גאים להציג לכם את הטרנד החם והעכשווי בעולם האירועים והחתונות.

על עמדות צילום לחתונה כבר שמעתם?

אם לא, אז אנו שמחים להציג בפניכם, מבין טרנדים לחתונה נוכחיים, את האטרקציה העונה לשם "תאי צילום" וגם עמדות צילום לחתונה. בימינו, העולם הדיגיטלי הולך ונעשה משעשע, יצירתי, חכם ו"חורט" זיכרונות באופן ייחודי המבטיח התרפקות רבת שנים על החוויות שלנו מאירועים כאלו ואחרים. אז מה, לא ננציח את החיוכים שלנו, של המשפחה ושל האורחים שלנו באחד האירועים החשובים בחיינו – החתונה שלנו? כמובן שכן ולא רק שנעשה זאת, אנו בטוחים וסמוכים כי במהלך הערב הגדול, לא תתירו דקת מנוחה ועמדות הצילום כנראה יעבדו נון-סטופ במהלך החתונה. למעשה, אחד האלמנטים אשר מושכים את המשתתפים להשתמש בעמדות הצילום של טאגבוקס במהלך החתונה, הוא היכולת לשתף את התמונות וקטעי הוידאו ישירות אל המדיות החברתיות.

איך זה עובד?

פשוט מאוד, אתם מבקשים לשכור עמדת צילום לחתונה ולאחר שמציבים את עמדת הצילום באירוע, ניתנת הגישה החופשית לאורחים לצלם תמונות סטילס וקטעי וידאו. מאוחר יותר, במהלך הערב הגדול, האורחים שלכם יוכלו באופן מאוד פשוט, ללחוץ על "כפתור-שניים" וליצור שיתוף ברשת חברתית בלייב!

עם השירות המופלא והמקצועי של טאגבוקס –עמדת צילום- Tagbox, תוכלו למצוא תאורות שונות, אביזרים שנועדו כדי להצטלם איתם, מסגרות תאי צילום שקופות ואטומות ועוד. אין ספק כי צלם אשר מסתובב ברחבת החתונה שלנו במהלך הערב ותופס רגעים בלתי נשכחים זה רעיון נפלא ועשוי להתאים לאנשים רבים התרים אחר זאת. יחד עם זאת ולא מנגד, כאשר "נכנסים" לתהליך הפקת חתונה, אפשר גם פשוט לשים את רעיון הצלם בצד ולאפשר לאורחים שלנו להחליט לבדם כיצד, מתי ואיך להצטלם. לא כולנו אוהבים את הרעיון של צלם המסתובב ומביים אותנו, תוך שלעיתים, גם מעט מפריע.

אל תבינו אותנו לא נכון, אנו בTagbox-חוזרים ומדגישים כי באירועים מסוימים, צלם יכול להיות רעיון נפלא, אך אין ספק כי עמדות צילום לחתונה מנטרלות את הצורך בלביים את האירוע, מאפשרות לאורחים מנוחה, חופש ושלווה מהתמונות הלא מוצלחות שלעיתים נתפסות ברגעים מביכים וכו’. מניסיוננו, אנו יכולים להעיד כי האותנטיות היא שם המשחק ובמקרים בהם אנשים מציבים עמדות צילום בחתונה שלהם, התמונות משקפות חוויה אותנטית, אמיתית וכנה של צילום חדשני.

עמדות צילום לאירועים – שיתוף בין רגע לרשתות החברתיות

אלמנט נוסף בו אנחנו רוצים להמשיך להתמקד, הוא נושא השיתוף במדיות החברתיות. זוכרים את עידן המגנטים שדיברנו עליו וכולנו כל כך מכירים? יופי. יודעים למה אתם כל כך מכירים את הנושא? יכול להיות שהסיבה לכך היא כי כבר אין לכם מקום על המקרר מרוב מגנטים של חתונות ואירועים בהם הייתם. זה אחלה זה יופי ונחמד, אך בימינו הגלובליים והדגיטלים, לכולנו יש את הרצון והצורך לשתף את השימחה שלנו ברחבי הרשת החברתית, בין אם מדובר בפייסבוק, אינסטגרם, או רשתות חברתיות אחרות. עמדות צילום בחתונה מאפשרות לנו, בקליק פשוט ושניות מספר, לשתף את החוויות שאנחנו עוברים באירוע, לקבל את התמונות באופן מידי וליצור שרשרת שיתוף של חיוכים, תיוגים של האורחים ובקיצור, "מטריקס" שלם של שיתוף חוויות! היום כבר לא ממש קיים צורך לחכות לצילום התמונות, פיתוחן וכו'. כאשר אנו בוחרים להשתמש בשירותים של טאגבוקס –עמדת צילום- Tagbox באירוע, הכל נעשה באופן נגיש, ידידותי וכמובן, גם מידי.

יש לכם בני משפחה רחוקים, בארץ אחרת?

עמדות הצילום של טאגבוקס מאפשרות לכם, על ידי שיתוף ברשתות החברתיות, לפרסם ולתייג את מי שתרצו, כך שתוכלו לחלוק את האירוע המרגש עם בני משפחה רחוקים אשר נמנעה הגעתם לחתונה שלכם. מעבר לכך, בעמדות הצילום תוכלו לצלם את קטעי הוידאו, תוך שאתם מאובזרים באלמנטים שונים כמו: כובעים, ביגוד צבעוני ושלל אטרקציות מקסימות המבטיחות תמונות בלתי נשכחות של חוויות עוצמתיות מליל החתונה ההולך וקרב. כל זאת ועוד ואם לא מספיק, דעו כי עמדות צילום, מבין אטרקציות לחתונות כיום, מהוות טרנד חם למדיי ואורחים המגיעים לחתונות אף מצפים להיתקל בעמדות צילום, תאי צילום וכל דבר המאפשר שיתוף ששון וקול שמחה!

תשמחו לדעת כי עמדות צילום לחתונה כוללות אפשרויות שונות של דרכים להצטלם. תוכלו לבחור עמדות צילום עם רקעים שונים ותאורות מגוונות, המשתלבות באופן מושלם עם תאורת האירוע. התאורה, בכל הקשור לאולמות אירועים וחתונות, הינה מרכיב בעל משמעות ועמדות צילום לחתונה נועדו כדי שאתם תוכלו לשלבן באופן מושלם, עיצובי ואידיאלי לחתונה שלכם. התאורה בעמדות הצילום מרשימה כשם שהתמונות צריכות להיות ואכן, הן גם. תאי הצילום של Tagboxמפיקים תמונות באיכויות צילום של HD ועליכם רק לבחור את סגנון הצילום בו אתם רוצים להנציח את הערב הקסום הזה!

חידשנו לכם? אנחנו שמחים. תאי הצילום, הזכורים משנות ה-90 בתחנות המרכזיות והקניונים, עברו הסבה רצינית, מרשימה ודיגיטלית וחברת Tagboxמזמינים גם אתכם לקחת חלק בטרנדים החמים ולהציב עמדת צילום העשויה, אולי מעט להזכיר שנים עברו, אך מספקת הנצחה מרגשת וחדשנית ביותר!

מאחלים לכם חתונה מושלמת וצבעונית!