משלוח חינם החל מ- ₪ 299
אין פריטים בעגלה

קניה מאובטחת

עמוד הבית / קניה מאובטחת

 

נושא אבטחת המידע הוא החשוב ביותר עברונו  ולכן  אנו נוקטים בכל אמצעי האבטחה על מנת לאפשר ללקוחותינו ביטחון מקסימלי ברכישת מוצרים דרך האתר.
אתר בסט פארטי  הוא אתר לרכישה מאובטחת בכל סוגי כרטיסי האשראי. באתר מופעלות מערכות לאבטחת מידע "לקניה בטוחה" מהמתקדמות בעולם של חברת  פלאקארד  העולמית בטכנולוגית SSL. טכנולוגית זו עומדות בתקנים ובסטנדרטים בינלאומיים ובדרישות כל חברות האשראי.
פרוטוקול SSL- "מערבל" את הנתונים עם העברתם למחשב, מצפין אותם והופך אותם לרצף חסר משמעות של סימנים, אותיות ומספרים. נתונים אלה המוכנסים ע"י לקוחות האתר נשמרים במערכת ונגישים למנהלי האתר בלבד. כל פרטי הלקוח, למעט פרטי החיוב, נשמרים במערכת על גבי שרת מאובטח שאינו ניתן לגישה, אלא למי שהורשה לכך. לידיעתכם, פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים ובכל עסקה יידרש הלקוח להזין את פרטי כרטיס האשראי מחדש, כך שבסיום חיוב הלקוח פרטי כרטיס האשראי מושמדים.
כמו כן, אנו נוקטים באמצעי הגנה נוסף, ביצוע בדיקה קפדנית לאימות פרטי הכרטיס מול חברות האשראי בכל קניה וקניה, בכדי למנוע אי סדרים או שימוש לרעה בכרטיס האשראי.
השימוש בכרטיסי האשראי באתר מוגן ומבוטח ע"י חברות כרטיסי האשראי, לכן כל" שימוש לרעה" בכרטיס האשראי לא ייזקף לחובת בעל הכרטיס, כלומר העסקה לא תאושר. במקרה כזה יוחזר ללקוח מלוא הסכום ע"י חברת כרטיסי האשראי, תוך 30 יום לכל היותר מיום ביצוע העסקה.

אנו מבטיחים לשמור על חיסיון מלא של הפרטים האישיים של לקוחותינו ומתחייבים כי לא תעשה באינפורמציה השמורה אצלנו כל פעולה המנוגדת לתנאי המסחר התקינים וכי לא נעביר מידע רגיש זה לשום גורם אחר.
בנוסף ניתן להזמין באתר מבלי להקליד את פרטי האשראי ולמסור את הפרטים טלפונית לאחד מנציגי האתר. אפשרות נוספת היא תשלום במזומן בעת קבלת המשלוח (תשלום גוביי נא )

--------------------------------------------------->